Středisko

Skautský ples 2008

9.2.2008, sokolovna Veltěž

účast: Krtek, Mamut, Nika, Pepino, Vlaďka, Buba, Žlababa, Janina

Dopoledne jsme se společně s dalšími členy střediska sešli ve zdibské sokolovně, abychom proměnili tělocvičnu v taneční sál. Připravovaly se stoly, výzdoba a tombola. Kolem oběda jsme s proměnou byli hotovi a mohli jsme se jít domů přichystat na večer.

Zahájení plesu bylo v 19h. Nedlouho po začátku se sál zaplnil hosty, kteří neváhali a s prvními takty se pustili do tance. Během večera bylo možno si zatančit snad všechny společenské tance.
Jednotlivé taneční série byly proloženy vystoupením jak začínajících tanečníků nejmladšího věku, tak tanečníků již pokročilých a také ukázkou historického šermu. Asi nejatraktivnější však byla bohatá tombola.

Kapelu hrající k tanci po půlnoci vystřídal Dj, a zábava pokračovala v disco rytmu až do brzkých ranních hodin.

Buba