Letní tábory

Tábor 2011

Po dlouhých přípravách jsme letos opět vyjeli do Heřmanic k Jablonnému v Podještědí. V krásné přírodě severních čech jsme strávili neopakovatelných 14 dní tábora.

V celkovém počtu 47 lidí jsme uskutečnili tři ohně, prožili spoustu zážitků s oddíly, našli jsme v celotáborové hře královské klenoty a utkali se v nelítostné bitvě mocných armád  v průběhu Larpu.

To ale zdaleka není vše. Abychom Vám přiblížili zákulisí tábora, neopakovatelné a nezapomenutelné zážitky, rozhodli jsme se sepsat víc než jeden článek.

• Vše, co se týká etapové hry, která nás provázela celý tábor sepsal tvůrce etapovky – Matyáš zde.
  • Vlčata se zúčastnila jednodenní výpravy. Článek zpracoval Mamut (Koloušek v říji) zde.
  • Skauti se pod vedením Vikiho vydali na třídenní výpravu. O jejich dobrodružstvích si můžete přečíst zde.
  • LARP. Někdo se těšil, někdo ne. Mamutem zajímavě zpracovaný článek o honbě za Magickým krystalem se nachází zde.
  • Roveři. Bez nich by to na táboře asi nefungovalo. Aby to pro ně nebyla pouze práce, udělají si pro sebe také občas program. Jeden z nich (Vylodění v Normandii) nám excelentně vypodobnil Máťa zde.
  • I tento tábor přivítal náš Roverský kmen několik skautů a skautek do svých řad. O jejich putování za Roverským ohněm se dočtete zde.